مقالات

پمپ وکیوم ادوارد چیست؟

پمپ وکیوم ادوارد

همان طور که پیشتر در مورد پمپهای وکیوم روغنی به صورت کلی صحبت کردیم پمپهای وکیوم روغنی طیف گسترده ای از صنعت را تحت پوشش خود گرفته اند.

در این مقاله قصد داریم شمارو با پمپ وکیوم ادوارد بیشتر آشنا کنیم . کمپانی ادوارد یک از محبوب ترین و شناخته شده ترین برندهای تولید کننده پمپهای وکیوم و دیگر تجهیزات خلاء میباشد.

ادوارد فعالیت خد را در سال 1920 آغز کرده که در ابتدا حوضه فعالیت این شرکت در زمینه واردات اجزای پمپ و سپس بعد از چند سال با همکاری با چند شرکت بزرگ و نوآوری توانست قسمتی بزرگی از سهم بازار وکیوم را در اختیار بگیرد.

این کمپانی انگلیسی با تلاش و تحقیقات گسترده در زمینه تولید توانست محصولی با کیفیت و با مصرف انرژی استاندارد تولید کند .

پمپ وکیوم ادوارد سری (ای ام) یک پمپ دو مرحله ای میباشد و در صنایع و آزمایشگاهها مورد استفاده قرار میگیرد . یکی از محدودیتهای این پمپ عدم توانایی در انتقال مواد شیمیایی و خورنده میباشد و در شرایط تماس با مواد خورنده قطعا دچار مشکل میشود از این پمپ بیشتر در صنایع چوب و فرمینگ استفاده میشود .

کارکرد این پمپ چگونه است؟

همان طور که گفته شده بود این برند تولید کننده پمپ وکیوم روغنی و خشک میباشد اما بیشتر پمپهای روغنی ادوارد در دسترس و مصرفی تر میلاشد.

کارکرد این پمپ همان طور که در مقالات قبلی در رابطه با وکیوم روغنی توضیح داده شد به این صورت است که تیغه های پمپ درون محفظه پمپ دوران (به دور خود میچرخد) تیغها درون محفظه را به دو قسمت تقسیم میکنند هوا بین تیغه ها متراکم شده و و نیروی حاصل از این فشردگی باعٍ خروج هوا و مقداری روغن میشود .

از ویژگی های این محصول کم صدا و کارکرد آرام و بدون لغزش پمپ میباشد .

کیفیت بالای قطعات پمپ باعٍ شده تا ادوارد توانایی کار طولانی (زمان استفاده بلند مدت) را داشته و توصیه ما به شما کاربر گرامی این است که اگر میخواهید پمپ وکیوم مطمئن خریداری نمایید حتما ادوارد یکی از گزینه های شما باشد.

پمپ وکیوم ادوارد متاسفانه در کشور به صورت محدود و موجودی قابل توجهی از این محصول در کشور وجود ندارد اما با این حال فروشگاه توسعه صنعت اطلس تمامی مدلها و سایزهای این محصول را موجود دارد .

برای خرید پمپ وکیوم و قیمت پمپ وکیوم با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =