عملکرد پمپ وکیوم

این مدل از پمپهای وکیوم با توجه به یک اصل ساده فیزیک  نیروی گریز از مرکز ار میکند . نیروی گریز از مرکز به واسطه روتور که بر روی آن تیغه هایی از جنس کربن میباشد سوار شده ایجاد میشود . این مدل پمپها نسبت به نسلهای قبل خود دارای مصرف انرژی پایین میباشد و کار کرد آرام و بدون صدای این پمپ باعث محبوبیت این مدل پمپ شده است.

در پمپ های جدید از پمپها با کانال تزریقی داخلی استفاده شده است این قابلیت این امکان را ایجاد کرده که تعداد واشرهای مصرفی در این پمپ کاهش پیدا کند که همین امر سبب پایین آمدن هزینه های تعمیرات شده است .

پمپهای وکیومروغنی بسیار پر کاربرد میباشد به طوری که میتوان گفت سهم عمده ای از صنایع کشور را به خود تخصیص داده است .

پمپهای وکیوم روغنی توانایی بالاترین میران خلاء دارد به طوری مه در مدلهای تک مرحله ای تا ۸۲۰ میلیمتر جیوه  در مدل دو مرحله ای تا ۹۰۰ میلی متر جیوه توانایی خلاء دارد وکیوم های دیگر مانند وکیوم آب در گردش یا رینگ آبی پمپ توانایی کاهش فشار تا ۵۰۰ میلی متر جیوه را دارد و در وکیوم های خشک یا هوا خنک فشار حداکثر به ۶۷۵ میلی متر جیوه میرسد که معمولا در تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی زمانی که نیاز به بالاترین حد وکیوم باشد باید ازوکیوم روغنی استفاده کرد اما در بعضی از شرایط که استفاده از پمپ در صنایع پزشکی میباشد نمیتوان از وکیوم روغنی استفاده کرد چرا که وکیوم روغنی همان طور که در توضیحات قبلی گفته شد در هنگام کار دود یا بخار روغن دارد پیشنهاد ما به دوستانی که در صنایع پزشکی از پمپ وکیوم استفاده میکنن پمپ وکیوم خشک میباشد چرا کخ صدای پایین و بدون آلودگی میباشد.

لازم به ذکر است که فروشگاه ما نمایندگی رسمی والئو در ایران میباشد و نمایندگی پخش پمپ وکیوم خشک برند اسپارمکس تایوان در خدمت شما دوستان هستیم.

برای خرید پمپ وکیوم و قیمت پمپ وکیوم با ما در تماس باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *