مقالات

وکیوم پمپ لیبولد چیست؟

وکیوم پمپ لیبولد چیست؟

 

کمپانی لیبولد یکی از معروف ترین و معتبر ترین برندهای شناخته شده در زمینه ساخت پمپ وکیوم در دنیاست که فعالیت خود را در سال 1850 توسط شخصی با نام لیبولد در شهر کلن در کشور آلمان آغاز کرد.

در زمینه صنعت نیاز استفاده وکیوم با پیشرفت تکنولوژی و ظهور ماشینها بسسیار بالا رفت به طوری که مصرف وکیوم بسیار بالا رفت .

در هر صنایعی که نیاز به پمپ وکیوم بود لیبولد یکی از گزینه های اول در صف خرید کالا بوده و هست چرا که لیبولد تمامی استانداردهای جهانی و این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

پمپهای وکیوم لیبولد برای ایجاد خلاء در تولیدات صنعتی و پروژه های تحقیقاتی میباشد.پمپ وکیوم لیبولد در دو مدل تک و دو مرحلهای ساخته میشود که توان تخلیه 40 تا 100 متر مکعب و ایجاد فشار از 0.5 میلی بار تا 1.5 میلی بار تولید میشود . این پمپ دارای لرزش بسیار پایین و بسیار کم هزینه و نگهداری آسانی دارد.

اما با تمام این توضیحات در کشور ما زمینه و موجودی این جنس بسیار محدود است و در بعضی مدلها موجودی ندارد و تامین آن نیازمند ثبت سفارش و خرید از بیرون کشور است که این مسئله زمان بر بوده و پیشنهاد ما به شما این است که در صورت نیاز همیشه یک پمپ زاپاس برای مواردی که پمپ اصلی از کار افتاده در دست رس داشته باشید .

اگر بخواهیم دلایل استفاده از پمپ وکیوم لیبولد را در چند سطح توضیح دهیم باید گفت:

1.پمپ از ارتعاش کمی برخوردار است.

2.طول عمر و زمان مصرف طولانی آن

3.قابلیت کاهش دور در مصارف پایین

4.تعمیر و نگهداری آسان

5.دارای روتور خارج از مرکز

6.قابلیت چرخش کامل تیغه ها

برای خرید پمپ وکیوم و قیمت پمپ وکیوم با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + نوزده =